خطرات سمپاشی منازل

خطرات سمپاشی منازل

خطرات سمپاشی منازل - 5.0 از 5 بر اساس 1 امتیاز

خطرات سمپاشی به اقداماتی که قبل و بعد از عملیات انجام می شود و همچنین فرد یا شرکتی که این عمل را برایتان انجام می دهد ربط دارد . متخصص بودن در حوزه سمپاشی منازل امر مهمی است که در هنگام تماس با شرکت سمپاشی باید به آن دقت کنید تا وقت و هزینه شما به هدر نرود .

 

سمپاشی اصولی چیست ؟

انجام کار توسط شرکت سمپاشی تائید وزارت بهداشت و استفاده از روش های نوین طبق علم به روز دنیا و همچنین استفاده از سم مرغوب و درجه یک می باشد که شرکت سمپاشان علاوه بر انجام پروژه سمپاشی بصورت شبانه روزی در کلیه مناطق تهران سم مورد نیاز شما را بصورت جدا طبق درخواست خودتان بفروش می رساند یعنی اگر خودتان تبحر لازم برای از بین بردن آفات از محل زندگیتان را دارید به راحتی می توانید سم درجه یک خود را از سمپاشان خریداری کنید .

همه کارمندان این شرکت دارای مدرک سم شناسی و حشره شناسی نیز هستند و همین امر باعث می شود که سمپاشی منازل و دیگر حشرات به صورت کاملا اصولی و دقیق انجام گیرد .

 خطرات سمپاشی منازل

خطرات سمپاشی منازل به دو دسته تقسیم می شوند :

آفت کش ها : شرات را نابود می کنند

جونده کش ها : شامل موش و دیگر پستانداران می شوند

این دو گروه می توانند سلامت انسان ها و دیگر موجودات را به خطر بیاندازند . با استفاده از آفت کش ها حیوانات خانگی یا کودک با دیدن آن ممکن است با سم آفت کش در تماس بوده و آن را تنفس کند و همین کار باعث می شود که مواد سمی وارد ریه آنها شود و همچنین اغلب بخاطر استفاده از جونده کش ها سگ و گربه و حتی کودک با دیدن آن فکر میکنند که آن ماده خوراکی است و مقداری از آن را می خورند .

 خطرات سمپاشی منازل

نحوه استفاده از سم ها و آفت کش ها

در ابتدا باید میزان سمی بودن یک ماده و میزان اثر گذاری آن اطلاع داشته باشیم چرا که این محصولات هم سرطان زا هستند و هم مسموم کننده هستند .

شما باید آسیب هایی که ممکن است که به شما و افراد در خانه وارد شود را به حداقل برسانید . همان طور که می دانید تماس ، تنفس ، خوردن این مواد منجر به آسیب های جدی می شود . این مواد از طریق پوست ، ریه ، چشم و دهان وارد بدن شما می شود . و از همه مهم تر و راه انتقال سریع تر برخورد این مواد با پوست شماست . مواد چه به حالت پودر باشند و چه به حالت بخار باشند همیشه باید دستکش بپوشید و این نکته را هیچ وقت فراموش نکنید . استفاده از شلوار بلند ، لباس آستین دار ، پوشیدن جوراب و کفش ، دستکش های مخصوص از جمله موارد مهمی است که باید رعایت کنید .

 خطرات سمپاشی منازل

نکته مهم :

همیشه دستور العمل های روی سم ها و آفت کش ها را مطالعه کنید . روی تمامی این محصولات علاوه بر دستور العمل استفاده از مواد نکته های پیشگیرانه نیز نوشته شده که خواندن و رعایت کردن آنها واجب است .

بر روی محصولاتی که درصد سم و خطر آنها زیاد است از کلمات خاصی استفاده می کنند . مثلا:

"احتیاط" احتمال خطر

"هشدار" خطر بیشتر

"خطر" محصولات خطرناک و عوارض بیشتر

 خطرات سمپاشی منازل

نتیجه آخر :

برای هر نوع کنترل و از بین بردن آفات با کارشناس مربوطه در شرکت سمپاشان تماس بگیرید .

اگر در خانه کودک ، حیوان خانگی ، ماهی دارید از خانه و محل سمپاشی دور کنید .

لباس ایمنی به تن کنید و ماسک و دستکش را فراموش نکنید .

سم را از جای مطمئن خریداری کنید .

تماس با مواد سمی را به حداقل برسانید .

محصولاتی که حاوی : کلرپیریفوس ، دیازینون ، فسمت ، نلد ، تتراچلوروینفس ، مالاتیون ، دیچلروس و... هستند را استفاده نکنید .


مطالب مرتبط :

سمپاشی منازل

 

 

نظرات (0)

دارای رتبه 0 بواسطه 5 بر اساس 0 رأی
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
امتیازدهی به این مطلب:
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما

مطالب مرتبط