سمپاشی خوابگاه

خوابگاه های سطح کشور یکی دیگر از مکان های عمومی می باشد که باید از لحاظ بهداشت مورد اهمیت و توجه قرار گیرد . خوابگاه های دانشجویی که قدیمی باشند بیشتر در معرض وجود آفات در آن مکان هستند . بهداشت محیطی و بهداشت فردی در خوابگاه اگر به درستی انجام شود مکان مورد نظر دچار آفت و حشرات نمی شود . افرادی که در خوابگاه زندگی می کنند گاهی اوقات وسایلی را از محل زندگی خود انتقال داده و به مکان عمومی خوابگاه میاورند که امکان دارد آن وسایل نیز آفت زده باشند . پس قبل از ورود هر گونه وسایل حتما آن را از لحاظ بهداشتی چک کنید تا دیگر وسایل آلوده نشوند .

بازدید رایگان و سمپاشی خوابگاه بصورت تخصصی و همراه با گارانتی توسط کارشناسان سمپاشان تماس با 09192004096

مجوز بین المللی سمپاشان

مجوز سمپاشی وزارت بهداشت و گواهینامه بین المللی سمپاشان

 

هر چند وقت یکبار از نیروی خدمه بخواهید تمامی مکان خوابگاه را تمیز و ضد عفونی کند .

حشراتی که در خوابگاه امکان دارد باشد : انواع سوسک ، ساس ، ساس چوب ، ساس تختخوابی ، موش ، کنه و... می باشد .

سمپاشی خوابگاه

اگر با هریک از این موجودات مواجه شدید با شرکت متخصص نزدیک محل زندگیتان تماس بگیرید و از آنها درخواست کمک کنید . شرکت سمپاشان از مجرب ترین نیروهای دوره دیده در زمینه سمپاشي  خوابگاه بهره مند است که مشکل شما را به راحتی برطرف خواهد کرد . شما عزیزان می توانید بر فرآیند سمپاشي ، نوع مواد مصرفی در سمپاشی خوابگاه ، نحوه اجرای کار متخصصین و... نظارت داشته باشید و این اطمینان را داشته باشید که برای شرکت سمپاشان حداکثر تاثیر و حداقل هزینه از اهمیت بیشتری برخوردار است .

با سم پاشی خوابگاه می توانید دلهره بودن حشرات در خوابگاه را از بین ببرید چرا که در غیر اینصورت امکان دارد حشره به صورت موقت از بین رفته و باز بعد از مدتی دیده شود .

 

نظرات (0)

دارای رتبه 0 بواسطه 5 بر اساس 0 رأی
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
امتیازدهی به این مطلب:
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما

مطالب مرتبط