سمپاشی ساختمان

سمپاشی ساختمان - 5.0 از 5 بر اساس 1 امتیاز

در فصل های مختلف سال که دمای زمین تغییر می یابد حشرات مختلف از شیارها ، درزها و حتی سوراخ خای لوله کشی و غیره به بیرون از ساختمان می آیند که پخش این حشرات در کل ساختمان فقط با سمپاشی ساختمان امکان پذیر می باشد . اگر در ساختمان خود این حشرات را به تعداد یافتید حتما در اولین فرصت به دنبال سمپاشي ساختمان و منزل خود باشید که آسیب های بیشتری را هم برای سلامتی شما هم برای ساختمان شما وارد نکند .

بازدید رایگان و سمپاشی ساختمان بصورت تخصصی و همراه با گارانتی توسط کارشناسان سمپاشان تماس با 09192004096

مجوز بین المللی سمپاشان

مجوز سمپاشی وزارت بهداشت و گواهینامه بین المللی سمپاشان

با تحقیق کوچکی متوجه خواهید شد که شرکت سمپاشان با سابقه درخشان خود بهترین متخصصین سمپاشی را در اختیار دارد و از روش های نوین به روز دنیا بهره مند است در نکته حائز اهمیت اینجاست که گروه سمپاشان از بهترین مواد در این زمینه استفاده می کنند تا آسیب کمتری را به شما وارد کند در غیر اینصورت اگر از شرکت غیر حرفه ای در خواست اینکار را دارید باید بدانید که در آینده خطر بروز بیماری در کودکان و بزرگسالان ، خانم های باردار و افراد میانسال و... بیماری قلبی ، کلیوی ، ریوی و ... آنها را تهدید می کند .

در اکثریت ساختمان ها کلنی حشرات ، محل زاد و ولد آنها و حتی حیوانات زیر زمینی در جاهای گرم مانند : حمام و آشپزخانه ها ، موتور خانه ها و همچنین اطراف لوله فاضلاب می باشد .

 سمپاشی ساختمان

اقداماتی که توسط شرکت سمپاشان قبل از سمپاشی ساختمان صورت می گیرد عبارتند از :

-افراد در منزل از جمله کودکان و بزرگسالان درچار انواع بیماری نمی شوند و همچنین این افراد در هنگام سم پاشی محل مورد نظر را ترک کنید .

-در شرایط موجود اگر امکان داشت مواد غذایی را از محل سمپاشي خارج کنند که باعث فاسد شدن آنها نشود و یا اگر امکان خروج مواد غذایی نبود حتما آنها را بپوشانید .

-حیوانات و پرندگان و هر نوع موجود زنده را از محل دور کنید .

-قبل از انجام هر کاری از مشاوران رایگان شرکت سمپاشان بخواهید که از محل مورد نظر بازدید کنند و بهترین راه حل را در پیش روی شما قرار می دهند .

اقداماتی که بعد از سمپاشي ساختمان باید انجام شود :

-ازتماس با محیط آلوده به سمپاشی اجتناب کنید .

-در صورت آغشته شدن مواد خوردی در منزل و ساختمان حتما آنها را دور بریزید .

-بعد از اتمام مراحل سمپاشی محیط را شستشو دهید .

-حتما ورودی های فاضلاب و هر گونه شکاف و محیطی که به درون ساختمان را دارد را بپوشانید که در آینده از ورود این حشرات به منزل و یا ساختمان خود جلوگیری کنید .

 

نظرات (0)

دارای رتبه 0 بواسطه 5 بر اساس 0 رأی
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
امتیازدهی به این مطلب:
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما

مطالب مرتبط