سمپاشی ساس

سمپاشی ساس - 4.3 از 5 بر اساس 10 امتیاز

اطلاعات و شناسایی ساس

چطور ساس را بگیریم ؟

پیدا کنید که چگونه به خانه شما نفوذ میکند و جایی که ساس جذب آن میشود کجاست.

وجود ساس چقدر جدی است ؟

در مورد چگونگی نیش زدن ، مدفوع آنها و اینکه چطور سلامت شما را تحت تاثیر قرار می دهد ، یاد بگیرید .

نظر سمپاشان در رابطه با سمپاشی ساس :

با توجه به علم جدید و امکاناتی که امروزه وجود دارد شرکت سمپاشي سمپاشان با توجه به تجریه چندین ساله خود بهترین روش های سمپاشی ساس را ارائه می دهد که در کمترین زمان وجود ساس در محل زندگی شما ریشه کن شود .

بازدید رایگان و سمپاشی ساس بصورت تخصصی و همراه با گارانتی توسط کارشناسان سمپاشان تماس با 09192004096

مجوز بین المللی سمپاشان

مجوز سمپاشی وزارت بهداشت و گواهینامه بین المللی سمپاشان

چگونه میتوان ساس را شناسایی کرد ؟

اشکالات مسطح ، قرمز مایل به قهوه ای ، حشرات بیضی شکل به اندازه 4 تا 5 میلی متر طول یا اندازه بذر سیب هستند و پس از خوردن یک وعده غذایی خون متورم و قرمز به نظر می رسند.

ساس شبیه به چیست ؟

ساس تختخواب فقط ازخون تغذیه می کند. در شرایط سرد ، آنها قادر به زنده ماندن تا یک سال حتی بدون غذا می باشد. آنها ترجیح می دهند که شب هنگام فعال باشند زمانی که میزبان خوابیده است .

سمپاشی ساس

نشانه های هجوم ساس :

دیدن ساس : ساس بالغ شبیه به یک دانه بذر سیب شباهت دارد.

پوسته : ساس های نوجوان در حین رشد پوسته های خود را میریزند ، کشف آنها می تواند حضور آنها را نشان دهد.

دفع ادرار : ساس پس از تغذیه به پناهگاه خود برمی گردد . آنها با مدفوع خود لکه های سیاه و قهوه ای ایجاد می کنند .

گزش پوست نیز ممکن است نشان دهنده فعالیت این حشره در بستر باشد ، اما باید علائم بیشتری را پیدا کرد ، از آنجا که منابع دیگر می توانند موجب برانگیختگی پوست شوند .

چگونه ساس تخت خوابمان را بگیریم ؟

شما میتوانید آنها را تقریبا در هر جایی پیدا کنید : دفاتر ، فروشگاه ها ، هتل ها و سالن های ورزشی و ...  آنها به خوبی پنهان می شوند . دیده شده است که در چمدان ، وسایل شخصی و یا حتی خود شما مخفی می شوند . در داخل خانه ، کنترل آنها بدون کمک گرفتن از یک متخصص با تجربه می تواند بسیار دشوار باشد .

شما می توانید با اقدام سریع و به موقع ، باعث کاهش هزینه های ناشی از هجوم آنها شوید .

نکته :

تمام به هم ریختگی های خانه را مرتب کنید تا پیدا کردن ساس راحت تر شود .

لباس ها و ملافه های خواب خود را با بالاترین درجه حرارت بشوئید و خشک کنید .

قبل ار آوردن هر وسیله دست دوم به خانه ، حتما آن را بررسی کنید .

بعد از هر جابجایی مانند سفر ، دریافت خدمات خانگی تلفنی یا پذیرش مهمانان شبانه ، خانه خود را بررسی کنید .

تولید مثل

ماده ها میتوانند روزانه تا 5 تخم بگذارند . این تعداد تخم در تمام طول عمر یک ماده میتواند به 500-200 تخم برسد . در دمای معمولی اتاق و با تامین مواد غذایی مناسب ، آنها می توانند بیش از 300 روز زندگی کنند.

ساس و بیماری ها

ممکن است که ساس تختخواب بتواند بیماری ها را منتقل کند با این حال آنها تا کنون به انتقال بیماری به انسان شناخته نشده اند .

گزش ساس

آنها فقط خون می خورند و مردم پاسخ های متفاوتی در مورد گزش ساس دارند

آلودگی ساس می تواند خیلی زود گسترش یابد در نتیجه شناسایی و اقدام به موقع می تواند در پیشگیری از وسعت آلودگی بسیار موثر باشد .

بازرسی

اگر شما شواهدی از وجود ساس مشاهده کرده اید و یا می خواهید از خانه خود در برابر این موجود مزاحم پیوسته محافظت کنید ، مشاوران گروه سمپاشان  به خانه شما آمده و خانه شما را بازرسی می کنند . تا بعد از بررسی در صورت لزوم سمپاشي ساس منزل شما را انجام دهند .

پیدا کردن ساس های چموش کار سختی است اما شرکت سمپاشان با آموزش های دقیق خود قادر است ساس های اطراف محل زندگی را پیدا کند . در اولین بازدید ، او کل خانه شما را از جمله تخت ، مبلمان ، فرش و سایر نواحی مشکوک را بررسی خواهد کرد .

شواهد وجود ساس :

ساس زنده یا مرده
پوسته ها که در خلال فرایند پوست اندازی ریخته می شوند

نقطه های کوچکی از مواد مدفوع قرمز و سیاه

تخم کوچک کرم رنگ معمولا در شکاف های تاریک یافت می شود

اطلاعات بیشتر

ساس تختخواب (اغلب به عنوان لکه های سفیده) اشتباه است ، حشراتی کوچک ، بدون بال ، با فعالیت شبانه و متعلق به خانواده Cimicida می باشد . آنها بر روی خون انسان و دیگر میزبان های خون گرم تغذیه می کنند و به شکل بیضی هستند و تا 4 یا 5 میلی متر رشد می کنند . رنگ آنها به رنگ قهوه ای روشن تا قرمز قهوه ای است. بالغ ها بال ندارد و دارای بدن مسطح است .

ساس تختخواب دو طرفه و پهن هستند ، که مزایای زیادی برای آنها ایجاد می کند. آنها می توانند در مکان های غیر معمول مانند پشت پایه های کف ، شکاف های کف ، و زیر فرش و یا پشت کاغذ دیواری پنهان شوند ، که می تواند تشخیص آنها را دشوار کند . نه تنها شناسایی آنها مشکل است بلکه ساس های تختخواب نیز تمایل دارند در کنار یکدیگر همسو بمانند و بوی شگفت انگیز شیرین و نامطبوعی ایجاد کنند. لکه های مدفوع روی تشک و مبلمان اطراف نیز نشانه هایی از آلودگی به ساس است. گزش های آنها می تواند باعث خارش روی پوست شود و باعث واکنش های آلرژیک مانند خارش شدید شود ، هرچند که هیچ کس به نیش عکس العملی نشان نمی دهد. ساس از زمان باستان وجود داشته و در سراسر جهان یافت می شود.ساس تخت خواب (Cimex lectularius) به ویژه برای محیط های انسانی سازگار است. گونه های دیگر شناخته شده است که پرندگان و خفاش ها را ترجیح می دهند ، اما همچنین در صورت لزوم از انسان تغذیه می کنند. از آنجا که آنها می توانند در لانه پرندگان زنده بمانند، آنها را می توان در خانه ها و ساختمان هایی که دارای لانه های پرنده ای هستند، به ویژه در پشت بام ها دید. با توجه به مسافرت انسان که همراه خود چمدان، لباس، ملافه و مبلمان را حمل می کنند، ساس ها توزیع جهانی گسترده ای دارند. اگرچه ممکن است آنها در مکان های غیر معمول اقامت داشته باشند .

 


سوالات متداول :

حشره ساس چیست ؟

بهترین روش برای از بین بردن حشره ساس چیست ؟

سم ساس

 

 

 

 

نظرات (0)

دارای رتبه 0 بواسطه 5 بر اساس 0 رأی
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
امتیازدهی به این مطلب:
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما