سمپاشی مایت

سمپاشی مایت - 4.5 از 5 بر اساس 2 امتیاز

اطلاعات و شناسایی انواع مایت

نام لاتین : Subclass Acari

ظاهر مایت ها

هزاران گونه مایت وجود دارد که بیشتر آنها کمتر از 1 میلی متر طول دارند . مانند دیگر گونه های عنکبوتی ، بدن آنها از جنس پروتئین و شکم تشکیل شده و مایت ها دارای چهار جفت پا هستند.

بازدید رایگان و سمپاشی مایت بصورت تخصصی و همراه با گارانتی توسط کارشناسان سمپاشان تماس با 09192004096

مجوز بین المللی سمپاشان

مجوز سمپاشی وزارت بهداشت و گواهینامه بین المللی سمپاشان

رفتار ، رژیم غذایی و عادات مایت

از ابتدا به عنوان تخم مایت ، این عنکبوتی شکل ها طبق مراحل لاروی و قارچ قبل از بلوغ کامل رشد می کنند . آنها می توانند در زمین و در آب زنده بمانند . اگرچه اکثر مایت ها برای حیوانات مضر نیستند و برخی از گونه ها در طبیعت ، انگلی هستند.

مایت های انگلی که به حیوانات حمله می کنند و می توانند باعث تحریک و سوزش شدید پوست به نام گری شوند. مایت های پرنده نیز مشابه حشرات پر دردسر هستند ، در حالیکه مایت های عنکبوتی به محصولات کشاورزی آسیب می رسانند . برخی از گونه های انگلی نسبت به دیگر گونه ها خطرناک تر هستند ، زیرا که در داخل دستگاه تنفسی میزبانانشان قرار دارند . دیگران مانند مایت های شکارچیان می توانند بیماری های خطراناک را انتقال دهند . با سمپاشي حشرات خاص باعث ریش کن شدن آنها از منزل و یا ساختمان ما خواهند شد .

سمپاشی مایت

 نشانه های آلودگی مایت

نشانه های مایت تا حد زیادی به گونه های مایت بستگی دارد . اغلب مایت ها بدون بزرگنمایی دیده می شوند . با این حال حرکت آن‌ها در یک سطح می‌تواند گاهی شناسایی شود . برخی از مایت ها با تغذیه گیاهی , پارچه و ابریشم مانند مایت های عنکبوت تولید می‌کنند . آن‌ها همچنین می‌توانند باعث تغییر رنگ برگ‌ها و ریزش برگ‌ها شوند . مایت های دیگر مثل مایت شبدر می‌توانند به راحتی با توجه به قرمز روشن خود دیده شوند . مایت ها که از حیوانات تغذیه می‌کنند و مردم حیوانات را می خورند در بدن خود سوزش پوست را حس می کنند . با این حال ، دلایل دیگری برای سوزش پوست وجود دارد و برای مشخص شدن دقیق آن باید پیش پزشک متخصص بروید .

اطلاعات بیشتر 

مایت ها گروهی متنوع از حیوانات هستند . بعضی از مایت ها شکارچی هستند و از مایت های دیگر تغذیه می‌کنند و دیگر گونه ها در حال از بین بردن هستند و از مواد فاسد تغذیه می‌کنند . مایت ها دیگر از گیاهان تغذیه می‌کنند و می‌توانند باعث آفات محصولات کشاورزی شوند که در نهایت ، بعضی حیوانات از آنها تغذیه می کنند.

برای خلاصی از این حشرات موذی بهترین راه سمپاشي مایت می باشد که شرکت سمپاشان با شما همراهی خواهد کرد و مشکل شما رفع خواهد شد . بنابراین اگر هر گونه علائمی مشاهده کردید با مشاوران ما تماس بگیرید .

سم پاشان

شرکت سمپاشی زهر سازان آرام پایتخت در سال 1390 با هدف دفع تخصصی حشرات و جانوران موذی فعالیت خود را آغاز نمود. 

این مجموعه افتخار دارد با دارا بودن کارشناسان مجرب و به کارگیری آخرین تجهیزات بروز سمپاشی بصورت کاملا مکانیزه در خدمت شما عزیزان باشد.


 ☎️ 88979268

📱09192004096

📧 info@sampashan.com

©2018 تمامی حق و حقوق وب سایت برای سمپاشان محفوظ می باشد.

جستجو