سمپاشی مایت

سمپاشی مایت - 4.5 از 5 بر اساس 2 امتیاز

اطلاعات و شناسایی انواع مایت

نام لاتین : Subclass Acari

ظاهر مایت ها

هزاران گونه مایت وجود دارد که بیشتر آنها کمتر از 1 میلی متر طول دارند . مانند دیگر گونه های عنکبوتی ، بدن آنها از جنس پروتئین و شکم تشکیل شده و مایت ها دارای چهار جفت پا هستند.

بازدید رایگان و سمپاشی مایت بصورت تخصصی و همراه با گارانتی توسط کارشناسان سمپاشان تماس با 09192004096

مجوز بین المللی سمپاشان

مجوز سمپاشی وزارت بهداشت و گواهینامه بین المللی سمپاشان

رفتار ، رژیم غذایی و عادات مایت

از ابتدا به عنوان تخم مایت ، این عنکبوتی شکل ها طبق مراحل لاروی و قارچ قبل از بلوغ کامل رشد می کنند . آنها می توانند در زمین و در آب زنده بمانند . اگرچه اکثر مایت ها برای حیوانات مضر نیستند و برخی از گونه ها در طبیعت ، انگلی هستند.

مایت های انگلی که به حیوانات حمله می کنند و می توانند باعث تحریک و سوزش شدید پوست به نام گری شوند. مایت های پرنده نیز مشابه حشرات پر دردسر هستند ، در حالیکه مایت های عنکبوتی به محصولات کشاورزی آسیب می رسانند . برخی از گونه های انگلی نسبت به دیگر گونه ها خطرناک تر هستند ، زیرا که در داخل دستگاه تنفسی میزبانانشان قرار دارند . بهترین راه برای از بین بردن این آفات سمپاشی مایت توسط یک متخصص است. دیگران مانند مایت های شکارچیان می توانند بیماری های خطراناک را انتقال دهند . با سمپاشي حشرات خاص باعث ریش کن شدن آنها از منزل و یا ساختمان ما خواهند شد .

سمپاشی مایت

 نشانه های آلودگی مایت

نشانه های مایت تا حد زیادی به گونه های مایت بستگی دارد . اغلب مایت ها بدون بزرگنمایی دیده می شوند . با این حال حرکت آن‌ها در یک سطح می‌تواند گاهی شناسایی شود . برخی از مایت ها با تغذیه گیاهی , پارچه و ابریشم مانند مایت های عنکبوت تولید می‌کنند . آن‌ها همچنین می‌توانند باعث تغییر رنگ برگ‌ها و ریزش برگ‌ها شوند . مایت های دیگر مثل مایت شبدر می‌توانند به راحتی با توجه به قرمز روشن خود دیده شوند . مایت ها که از حیوانات تغذیه می‌کنند و مردم حیوانات را می خورند در بدن خود سوزش پوست را حس می کنند . با این حال ، دلایل دیگری برای سوزش پوست وجود دارد و برای مشخص شدن دقیق آن باید پیش پزشک متخصص بروید .

تفاوت کنه با مایت :

حشره مایت به احتمال زیاد منجر به مشکلات عمده ای مرغداری و پرندگان می شود . حره مایت بسیار شبیه به حشره کنه است و هر دو خون می خورند هر دو از طریق پوست وارد بدن می شوند و می توانند باعث کم خونی و یا بیماری شوند .تخم ریزی و افزایش آنها بین 7 تا 10 روز انجام می شود به همین دلیل تعداد آنها به سرعت افزایش می یابد . تعداد زیادی از ماست ها در خاک زندگی می کنند اما تعداد زیادی هم وجود دارند که بر روی گیاهان و بدن حیوانات زندگی می کنند .

اطلاعات بیشتر 

مایت ها گروهی متنوع از حیوانات هستند . بعضی از مایت ها شکارچی هستند و از مایت های دیگر تغذیه می‌کنند و دیگر گونه ها در حال از بین بردن هستند و از مواد فاسد تغذیه می‌کنند . مایت ها دیگر از گیاهان تغذیه می‌کنند و می‌توانند باعث آفات محصولات کشاورزی شوند که در نهایت ، بعضی حیوانات از آنها تغذیه می کنند.

برای خلاصی از این حشرات موذی بهترین راه سمپاشي مایت می باشد که شرکت سمپاشان با شما همراهی خواهد کرد و مشکل شما رفع خواهد شد . بنابراین اگر هر گونه علائمی مشاهده کردید با مشاوران ما تماس بگیرید .

نظرات (2)

دارای رتبه 5 بواسطه 5 بر اساس 1 رأی
This comment was minimized by the moderator on the site

سلام. میشه لطفا جواب بدین؟ انگار هیچکس جواب منو نمیدونه. چندسالی هست که تنم خارش گرفته. هیچ حشره ای دیده نمیشه! هیچی! فقط انگار از رو تنم دارن راه میرن. تو لباسم هستن. فقط پوست من حساسه بقیه زیاد حس نمیکنن. فقط مامانم تنش جای نیش های قرمز...

سلام. میشه لطفا جواب بدین؟ انگار هیچکس جواب منو نمیدونه. چندسالی هست که تنم خارش گرفته. هیچ حشره ای دیده نمیشه! هیچی! فقط انگار از رو تنم دارن راه میرن. تو لباسم هستن. فقط پوست من حساسه بقیه زیاد حس نمیکنن. فقط مامانم تنش جای نیش های قرمز کوچیکه‌. سای و چیزای دیگه نیست. اصلا دیده نمیشه!
اسباب کشی کردیم اما انگار وسایل اینارو باخودشون اورده مخصوصا تخت و فرش. لباسای تو کشو.
اول تختمو آفتاب دادم اما بعد یه مدت دوباره خارشا زیاد شده. اصلا نمیتونم خونه خودم زندگی کنم! قبلا چندتا سم زدم خونمون اما فایده نداشته سم فروشیا انگار هیچی نمیدونن. اما سم کک نزدم هنوز. شاید مایتن. ککن. چین؟؟

ادامه مطلب
This comment was minimized by the moderator on the site

ممنون از دیدگاهتون
صد در صد حشره ساس داخل منزل شماست منتها با آفتاب دادن وسایل منزل مشکل شما حل نمیشود حتما با شرکت سمپاشی تماس بگیرید و منزل را سمپاشی کنید.

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
امتیازدهی به این مطلب:
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما

مطالب مرتبط