سمپاشی منازل

سمپاشی منازل - 4.5 از 5 بر اساس 4 امتیاز

از رایج ترین حشراتی که در خانه وجود دارند و نیاز به سمپاشی دارند سوسک ریز یا سوسک فاضلاب و آشپزخانه از رایج ترین آنها و بعد از آن پشه ها  و مورچه ها می باشند . راه هایی برای شناسایی و یا حتی مقابله با این حشرات وجود دارد که در زیر بیشتر در مورد آن توضیح می دهیم.

بازدید رایگان و سمپاشی منازل بصورت تخصصی و همراه با گارانتی توسط کارشناسان سمپاشان تماس با 09192004096

مجوز بین المللی سمپاشان

مجوز سمپاشی وزارت بهداشت و گواهینامه بین المللی سمپاشان

 

راه های از بین بردن حشرات مانند :

سوسک کش قوی مانند اسپری سمپاش دستی ، اسپری های معمولی قدیمی ، پودر ، قرص های مخصوص , گاهی اوقات هم نفت مورد استفاده قرار می گیرد .

در منزل استفاده از اسپری برای مبارزه با این حشرات روش به ظاهر مناسبی است اما تنفس این اسپری ها اصلا برای سلامتی مناسب نیست چرا که هم به دستگاه تنفسی آسیب وارد می کند و هم امکان دارد ذره های اسپری آن بر روی مواد غذایی بنشیند و آن را آلوده کند .

 

سمپاشی منازل

از طرفی اپری بطور موقتی و سطحی این حشرات را ریشه کن می کند و نمی تواند وارد تخم حشر ات شود و آنها را نابود کند . اگر در شرایطی بخواهیم از اسپری سم استفاده کنیم درجه اهمیت آسیب رسانی بیشتر است اما امکان اینکه سوسک ها فعالیت خود را بیشتر کند را از بین می برد و با توجه به نوع سم ممکن است جلوگیری از تخم ریزی سوسک و یا حتی زنده ماندن آنها کند . اگر مجبور به استفاده از سم شدید حتما از ماسک استفاده کنید و بعد از اسپری تا ساعاتی مکان را ترک کنید .

استفاده از نفت هم برای از بین بردن این نوع حشرات می تواند موثر باشد اما وقتی که درست روی حشره ریخته شود و آن را نابود کند در حشراتی مانند مورچه و یا سوسک چون در دیواره ها و گوشه و کنار قرار می گیرند تعداد یاز آنها زنده می مانند و بطور کامل این حشرات از بین نمی روند .

اگر هم بخواهید سوسک را بصورت فیزیکی بکشید قطعا باعث انتشار آلودگی خواهید شد و آسیب های بدتری را به وجود خواهید آورد . سوسک های کابینتی هم که سرعت زیادی دارند و با تلاش فراوان می توانید تعداد انگشت شماری را بکشید در مورد مورچه ها و پشه ها هم برخورد فیزیکی با آنها کار خنده داری است چون فقط تعداد محدودی می میرند و فایده ای ندارد .

و راه آخر استفاده از متخصصین سمپاشي منازل می باشد که سالم ترین و بهترین راه برای نابودی کامل این حشرات است که با سمپاشی منازل شما کاملا همه این حشرات از بین خواهند رفت .

کلام آخر

اگر تعداد زیادی از این حشرات را در منزل خود مشاهده کردید و قادر به کنترل آن نبودید با مشاوران رایگان گروه سمپاشان تماس بگیرید تا بهترین راه را برای سمپاشی منزل برایتان انجام دهند.

سم پاشان

شرکت سمپاشی زهر سازان آرام پایتخت در سال 1390 با هدف دفع تخصصی حشرات و جانوران موذی فعالیت خود را آغاز نمود. 

این مجموعه افتخار دارد با دارا بودن کارشناسان مجرب و به کارگیری آخرین تجهیزات بروز سمپاشی بصورت کاملا مکانیزه در خدمت شما عزیزان باشد.


 ☎️ 88979268

📱09192004096

📧 info@sampashan.com

©2018 تمامی حق و حقوق وب سایت برای سمپاشان محفوظ می باشد.

جستجو