سمپاشی پارکینگ

سمپاشی پارکینگ - 5.0 از 5 بر اساس 1 امتیاز

همان طور که میدانیم در اکثر مناطق محیط پارکینگ تاریک و کم نور است و در بعضی موارد پارکینگ مرطوب هم می باشد . این عوامل بستری برای رشد آفات فراهم می آورد که حشراتی مانند موش ، سوسک ، مارمولک ، پشه و ... به راحتی در آنجا یافت می شود . سوسک های فاضلابی از شایع ترین حشرات در پارکینگ هستند .

بازدید رایگان و سمپاشی پارکینگ بصورت تخصصی و همراه با گارانتی توسط کارشناسان سمپاشان تماس با 09192004096

مجوز بین المللی سمپاشان

مجوز سمپاشی وزارت بهداشت و گواهینامه بین المللی سمپاشان

 

اگر در پارکینگ عمومی و یا خصوصی خود این گونه حشرات را مشاهده کردید با متخصص سم پاشی در محله خود تماس بگیرید . شرکت سمپاشان با روش های نوین در سمپاشي پارکینگ برای راحتی و آسایش شهروندان خدمات خود را در همه مناطق گسترده کرده است و مشاوران رایگان این شرکت آماده راهنمایی و خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند . هدف گروه سمپاشان بهبود و رضایت مشتریان عزیز است که با حداکثر تاثیر و پرداخت حداقل هزینه کار به بهترین نحو صورت گیرد .

سمپاشی پارکینگ

اگر سمپاشی پارکینگ توسط افرادی که تخصص لازم را ندارند انجام شوند امکان دارد کلنی ها بطور کامل از بین نروند و لاشه حیوان در بعضی نقاط باقی بماند و این خود نیز باعث افزایش آفات در محیط خواهد شد و نکته دیگر اینکه اگر از مواد درست برای این امر استفاده نشود گاهی اوقات دچار مصمومیت ، و یا حتی انتقال بیماری به افراد حاضر در پارکینگ خواهد شد .

پس برای انجام سم پاشی پارکینگ با گروه متخصص شرکت سمپاشان تماس حاصل فرمایید .

نظرات (0)

دارای رتبه 0 بواسطه 5 بر اساس 0 رأی
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
امتیازدهی به این مطلب:
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما

مطالب مرتبط