فروش سم - 3.5 از 5 بر اساس 2 امتیاز

سم مورچه

سم مورچه - 5.0 از 5 بر اساس 1 امتیاز

اگر شما مشکلات دائمی در رابطه با مورچه ها دارید و به احتمال زیاد هنوز یک راه حل دائمی برای از بین بردن مورچه ها پیدا نکرده اید، حتما این مطلب را مطالعه کنید. احتمالا شما چندین بار تلاش خود را کرده اید اما نتوانسته اید در جنگ با آین آفات پیروز شوید. پیشگیری از وارد شدن مورچه ها به منزل یک بحث ، شکست دادن و ازبین بردن آن ها بحث دیگری است.

سم مورچه آن ها را دور نمیکند و این آفات را می کشند. استفاده از سموم مورچه بسیار آسان است ولی انتخاب نوع سم ها متناسب با مشکل شما کمی دشوار می باشد. انواع مختلفی از سم مورچه در بازار موجود است و شما می بایست بهترین نوع آن ها را بسته به موقعیت خود انتخاب و استفاده نمایید.

اگر در منزل خود با هجوم شدید مورچه ها مواجه هستید و تلاش شما برای از بین بردن ان ها نتیجه ای نداشته است می توانید از یک متخصص و شرکت دارای مجوز برای سمپاشی مورچه با سم مخصوص کمک بگیرید، قبل از اینکه آن ها لانه خود را گسترش دهند و نابود کردن ان ها دشوار شود.

برخی از سموم مورچه ها هستند که آن ها را آلوده می کنند و در همان لحظه نمی کشند و به ان ها اجازه می دهند که به لانه خود برگردند و سایر مورچه ها را نیز آلوده کنند و این نوع سم مورچه برای موقعیت هایی که شما لانه این آفت ها را نمی توانید پیدا کنید مناسب هستند. با این روش سم موجود به مرور به کلنی مورچه ها سرایت خواهد کرد و هنگامی که به ملکه برسد کار ان ه تمام خواهد بود.

سم سوسک

سم سوسک - 5.0 از 5 بر اساس 2 امتیاز

سم زنبور

سم زنبور - 5.0 از 5 بر اساس 3 امتیاز

سم ساس

سم ساس - 3.8 از 5 بر اساس 6 امتیاز

سم موش

سم موش - 5.0 از 5 بر اساس 2 امتیاز

سم موریانه

سم موریانه - 5.0 از 5 بر اساس 1 امتیاز

سم پاشان

شرکت سمپاشی زهر سازان آرام پایتخت در سال 1390 با هدف دفع تخصصی حشرات و جانوران موذی فعالیت خود را آغاز نمود. 

این مجموعه افتخار دارد با دارا بودن کارشناسان مجرب و به کارگیری آخرین تجهیزات بروز سمپاشی بصورت کاملا مکانیزه در خدمت شما عزیزان باشد.

 

جستجو